Naudojimo instrukcijos Prostaffect

Kapsulių naudojimo instrukcijos Prostaffect

Prostaffect yra visiškai naujas sprendimas palaikant prostatos sveikatą Lietuvoje. Į skaitmeninę rinką tikėtinas gamintojas ją pristatė 2020 m. Pavasarį. Yra žinoma, kad dauguma išvardytų komponentų žymiai pagerina vyrų urogenitalinės ir reprodukcinės sistemos darbą. Gamintojas taip pat ne kartą teigė, kad taip pat pagerėja tinkamas prostatos veikimas. Tai patvirtina ir dauguma turimų klientų atsiliepimų bei internetinių forumų apžvalgos. Komentarai, apžvalgos ir nuomonės dažniausiai yra teigiamos. Jie neturi rimtų nusiskundimų dėl neigiamų šalutinių poveikių, alerginių reakcijų ar kitų kontraindikacijų atsiradimo. Bet norint teisingo efekto, kapsules reikia naudoti griežtai laikantis instrukcijų.

Tinkamo Prostaffect kapsulių naudojimo instrukcijos

Prostaffect yra naujoviškos formulės kapsulė, jungianti gamtos dovanas su šiuolaikiniu mokslu. Jie turėtų būti vartojami kartą per dieną, geriausia pusvalandį prieš numatytą valgį. Kapsules rekomenduojama gerti užgeriant dideliu kiekiu vandens. Skausmo simptomai išnyksta po pirmosios vartojimo savaitės. Gilesnio veiksmo teks laukti ilgiau. Tai priklauso nuo ligos sunkumo, taip pat nuo individualių kūno sąlygų.

Nėra nieko lengviau, nei kasdien vartoti Prostaffect vyrų libido stiprinančias kapsules. Jie yra padengti plonos plėvelės danga, lengvai veikiančia virškinimo sistemą. Vienintelis dalykas, kurį įvardytas „Prostate Solution Better Performance" gamintojas greičiausiai pataria vartotojams, yra laikytis naudojimo instrukcijų. Jie buvo sudaryti kaip išsamus naudojimo ir taikymo vadovas. Produkto talpyklą reikia laikyti sausoje ir vėsioje vietoje. Jis neturėtų būti veikiamas tiesioginių saulės spindulių.

Kaip teisingai naudoti gaminį? Yra trys paprasti žingsniai.

Kapsulių vartojimo instrukcijos
1 žingsnis 2 žingsnis 3 žingsnis
Neviršykite 2 (dviejų) kapsulių per dieną. Atlikite tai maždaug 30 minučių prieš įprastą valgį! Nepamirškite likti fiziškai aktyvūs, valgyti sveiką prostatos maistą ir gerti daug skysčių! Pakartokite šį procesą kiekvieną dieną bent jau visą kalendorinį mėnesį!

Visas vaisto vartojimo kursas yra 30 dienų (vienas kalendorinis mėnuo). Jei reikia, po kurio laiko profilaktikai galite pakartoti kursą.

Vartojimo indikacijos

Prostatito simptomai paprastai vystosi palaipsniui ir juos galima nustatyti pakankamai anksti. Tačiau atsitinka taip, kad sveikatos būklė pablogėja staiga, tada mes sergame ūmiu prostatitu. Neatsižvelgiant į visus simptomus, gali pablogėti spermos kokybė, atsirasti kraujo spermoje ir labai sumažėti lytinis potraukis. Prostatito simptomai:

  • Šlapimo nelaikymas.
  • Dažnas šlapimo pūslės spaudimas.
  • Karščiavimas ir stiprus skausmas tarpvietėje.
  • Dirginantis, deginantis skausmas šlapinantis.
  • Padidėjusi prostata atlikus tiesiosios žarnos tyrimą.
  • Sunkumas pasiekti ir išlaikyti erekciją.
  • Sumažėjusi seksualinio gyvenimo kokybė.
  • Priešlaikinė ejakuliacija.

Kontraindikacijos vartoti

Kapsulės neturi kontraindikacijų dėl savo natūralios sudėties. Vienintelė sąlyga, pagal kurią negalima naudoti produkto, yra individualus vieno iš komponentų netoleravimas.